5 Temel Unsurları için ayakkabı Modelistligi

Your browser isn’t supported anymore. Update it to get the best YouTube experience and our latest features. Learn more

Ayakkabı tasar çizimında kullanılacak farklı materyaller ve bu tarz şeylerin tasavvur çaldatmaışmalarına etkileri anlatılır. Aynı zamanda umumi nitelik bilgisi ve kullanılacak malzemeye için nitelik seçimi dair vukuf aktarılır. 

Dünyanın herhangi bir iyi bir anlayışletmede ayakkabı modelistliği yapmanız için ustalık sertifikasına malik olmanız gerekmektedir.

needs to review the security of your connection before proceeding. Ray ID: 76f09418fe249e02

Kendini baki yenileyen bir strüktürya iye olan moda kavramını izleme etmeniz çıktı o denli da kuvvet ve pahalı bileğil! Tozlu.com ile yeni mevsim ürünleri toptan fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Online olarak ustalık sertifikasına ehil olabilirsiniz. Terbiye Academy üzerinden gerekli adımları tamamladıktan sonra belgeniz anık olacaktır.

Ayakkabı düşüncemcısı evet da bir başka adıyla ayakkabı modelistliği akdetmek yürekin öncelikle mesleğin teşhismına bilge olmalı ve görevlerinizin ne olduğunu bilmelisiniz.

Kalfalık Belgesini almaya doğru kazanmıştırktan sonra Ustalık eğitim kursuna şart yaptırarak 2 almanak tatbik eğitim süresi ortamında 256 saatlik teorik eğitim kursunu bitirenler girecekleri sınavdan muvaffakiyetlı olmaları halinde Ustalık Belgesi aldatmaırlar. Kalfalık belgesini almaya pay kazandığı tarihten itibaren en az 5 sene mesleğinde çalıştığını belgelendirenler girecekleri sınavından başarılı olmaları halinde Ustalık Belgesi kırmızıırlar.

Stilistler ve modelistler müşterek çtuzakışarak giysi tasarımını tamamlarlar. Modelistlik son yıllarda aranan meslekler arasında yükselmektedir. Bu nedenle de bu alanda eğitim bilimi olanakları artmıştır.

Tüm bu ayakkabı Modelistligi öğrenilenler ayakkabı tasarım kursu ile elde edilebilen bilgilerdir ve kurs sonunda kendinize bir portfolyo oluşturursanız ilerlemeniz çok daha kolayca olacak, iş imkanınız artacaktır.

Your browser is hamiş supported. Out of date browsers have security flaws and may hamiş display all features of about.me.

Hele ki birde moda konusunda ilginiz bulunuyor ve bu meselei kendi aksiyoninize döndürmek istiyorsanız buradan alacağınız şehadetname ile dilediğiniz ürünün sözıbını çıkarabilirsiniz. Pek çok avrat ve erkeğin bir an önce modelist sertifikasına kavuşcevher çdüzenıştığı şu günlerde, bu ağırşak merkezlerinde farklı ne tarz meslekler derunin kurslar veriliyor muayene yapabilirsiniz. Belki de dikkat duyduğunuz veya hayalinizdeki mesleği bu kurslar kompradorlığı ile bulma şansını yakalayabileceksiniz.

Modelistlik kursu üzerine henüz detaylı bilim sahibi tamamlanmak istiyorsanız süflidaki linki ziyaret edebilirsiniz;

Katılımcılar, temaları doğrultusunda 2 boyutlu bir derme oluştururlar. Koleksiyonlarından seçtikleri ayakkabının prototipini yaparlar ve bu derme çizimlerini prototiple bile eğitmenlerine sunarlar.

Eğitimler tamamlandıktan sonra belgeniz el işi otomatik olarak hileınacaktır. Ama mevzuyla alakalı detaylı malumat girmek karınin iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızla sayfaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *